Kto może dołączyć?

Stowarzyszenie zostało stworzone dla firm sprzątających, więc to głównie one mogą dołączyć.

PSFS również chętnie podejmuje współpracę z producentami, dystrybutorami i branżowymi organizacjami, dla nich zostało przygotowane inne rozwiązanie współpracy.

Dlaczego Warto?

Wsparcie

Dołączasz do grupy przedsiębiorców, którzy są nastawieni na wsparcie i cieszą się wzajemnym zaufaniem. Integracja i kontakt pomagają poradzić sobie z samotnością przedsiębiorcy.

Szkolenia

Masz dostęp do szkoleń. Szkolenia i warsztaty organizowane wyłącznie dla PSFS oraz atrakcyjne zniżki na szkolenia dostępne szerszej społeczności.

Rabaty

Dostępne rabaty i możliwość grupowych zakupów u dystrybutorów, z którymi PSFS nawiązało kontakt. Prezentacje i szkolenia produktowe pozwolą ci poznać marki dostępne na rynku oraz być na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Wiedza

Dostaniesz dostęp do ekskluzywnej grupy na FB i Messenger. Możesz zadać pytanie i otrzymasz odpowiedź, poradę, informację.
Każdy chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Oferty

Możliwość udziału w ogólnopolskich realizacjach.
Pamiętaj, nie gwarantujemy ci zleceń. Natomiast możemy wspólnie realizować ogólnopolskie zlecenia. Nawiązujemy też współpracę z organizacjami branżowymi naszych potencjalnych klientów.

Wpływ

Jako coraz liczniejsza grupa przedsiębiorców mamy silny głos. Lokalnie wśród samorządów oraz na skalę ogólnopolską. Chcemy zmieniać branżę czystości na lepsze oraz walczyć o wsparcie i prawa.

Jak dołączyć?

Wyślij zapytanie o członkostwo na adres psfs@psfs.com.pl
W odpowiedzi zostanie przesłana deklaracja do wypełnienia i dalsze instrukcje.

Czego oczekujemy?

Szukamy osób chętnych do działania i dzielenia się swoją wiedzą.

Każdy z nas jest inny, niektórzy na początku drogi inni już kilkanaście lat. 

Postawa roszczeniowa i bierna nie sprzyja działaniu. 

Dlatego oczekujemy pozytywnego nastawienia i 

wyrozumiałości dla każdego członka stowarzyszenia.

Członkostwo jest płatne.